Noclegi u Polaków w Hiszpanii 🥇 [RANKING]

Głosuj na najlepsze oferty | Dodaj swój apartament bezpłatnie

Dodaj materiał!
0 materiałów
Noclegi u Polaków w Hiszpanii
Ranking najlepszych noclegów u Polaków w Hiszpanii.

Przedstawiamy nową konwencję niniejszego artykułu. Dotychczas był to otwarty ranking noclegów u Polaków w Hiszpanii, jednak musięliśmy zmienić niegdyś przyjęty kształt artykułu. Wynika to z pojawienia się obowiązku umieszczania numeru licencji na wynajem turystyczny we wszystkich rodzajach reklam.

Na nowo tworzymy listę noclegów u Polaków w różnych miejscach Hiszpanii. Zapraszamy do przesyłania nam swoich ofert wraz z numerem licencji (mail: tuhiszpania(-małpka-)gmail.com).

Noclegi u Polaków w okolicy Alicante i Torrevieja

Poniżej przedstawiamy listę linków do wybranych ofert noclegów Hiszpanii z polską obsługą z portalu Booking.com. Gdy tylko uzbieramy w naszej liście większą liczbę ofert, przywrócimy dotychczasową funkcję rankingu i głosowania na ulubione oferty:

Szukamy noclegów u Polaków w miesjcowościach Madryt, Barcelona, Walencja, Malaga, Marbella, Torrevieja, Orihuela, Benidorm, Calp i innych

Kochani, wciąż poszukujemy Polaków, którzy oferują wynajem apartamentów w Hiszpanii i posiadają licencję turystyczną.

Będziemy aktualizować listę polskich ofert tak szybko, jak to możliwe. tymczasem zapraszamy do naszej grupy na Facebook, w której publikujemy ciekawe oferty wakacyjne, między innymi oferty noclegów u Polaków w Hiszpanii.

Stay tuned! Bądźcie z nami! 🙂

Dołącz do naszej grupy na Facebook.

 
Tu Hiszpania 🇪🇸 WAKACJE 2020 🌞🌴
Grupa na Facebooku · 488 członków
Dołącz do grupy
Dołącz do grupy i odkryj oferty wakacyjne w Hiszpanii
 

Masz apartament w Hiszpanii?
Dodaj swoją ofertę wynajmu na stronie Travel.Globly.eu oraz do rankingu. Skorzystaj z przejrzystych zasad dodatkowej promocji Twoich apartamentów.

Treść dotychczasowa artykułu:


Polacy to przedsiębiorczy naród, a my chcemy wspierać przydsiębiorczość Polaków inwestujących w nieruchomości w Hiszpanii na wynajem. 

Chcemy też dostarczać cenne informacje osobom, które planują wakacje w Hiszpanii.

Dlatego we współpracy z biurem nieruchomości Globly.eu przedstawiamy RANKING noclegów u Polaków w Hiszpanii oraz nowy portal turystyczny Travel.Globly.eu

Naszą akcję oparliśmy na 4 filarach:

  1. Portal TuHiszpania.pl – tu poniżej znajdziesz ranking najlepszych ofert, na które możesz głosować. Możesz też dodać swój apartament do rankingu. Jak to zrobić? Wystarczy, że umieścisz swoją ofertę w portalu Travel.Globly.eu.
  2. Strona FB facebook.com/TuHiszpania/ – mimo wciąż niewielkiej liczby fanów (770), jeden z najczęściej wyświetlanych kanałów na Facebook dotyczących Hiszpanii.
  3. Portal turystyczny Travel.Globly.eu – portal dla globalnych Odkrywców oraz lokalnych Gospodarzy, stworzony przez Globly.eu – polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii. W portalu znajdziesz oferty apartamentów wakacyjnych do wynajęcia od Polaków.
  4. Biuro nieruchomości w Hiszpanii globly.eu – na stronie biura globly.eu znajdziesz oferty sprzedaży nieruchomości wyselekcjonowane z różnych biur hiszpańskich i nie tylko. 
  5. Grupa na Facebook „Tu Hiszpania 🇪🇸 WAKACJE 2020 🌞🌴” – grupa jest przeznaczona dla osób, które na Facebooku szukają noclegów oraz innych usług i informacji przydatnych podczas wakacji w Hiszpanii. 

Ranking apartamentów do wynajęcia od naszych rodaków to zarówno możliwość bezpłatnej promocji swojej oferty wynajmu w internecie, jak i cenna informacja dla osób, które wybierają się na wakacje w Hiszpanii.

Sprawdź najlepsze apartamenty do wynajęcia, zagłosuj na swoje ulubione pozycje. Udostępnij ranking znajomym na Facebook lub Twitter i wspieraj razem z nami przedsiębiorczość Polaków w Hiszpanii. 

RANKING BĘDZIE DOSTĘPNY WKRÓTCE

Sprawdź również porównywarkę lotów

Zagłosuj!

9 punktów
Upvote Downvote

Total votes: 14

Upvotes: 8

Upvotes percentage: 57.142857%

Downvotes: 6

Downvotes percentage: 42.857143%

CZY WIESZ, ŻE MOŻESZ dodać swój własny wpis na TuHiszpania.pl? Masz coś jeszcze ciekawszego? Dodaj swój MATERIAŁ i wygrywaj w rankingach popularności!