Lanzarote +6 Atrakcji Turystycznych i mapa hoteli 🥇

Lanzarote Atrakcje Turystyczne

Wybierasz się na wyspę Lanzarote i chcesz zarezerwować bilety na atrakcje turystyczne? Jeżeli tak, ten artykuł jest dla Ciebie.

Atrakcji na Wyspach Kanaryjskich jest mnóstwo. Każda z wysp ma coś do zaoferowania. Nie inaczej jest na Lanzarote.

Chcemy zaprezentować Ci kilka ciekawych propozycji, z których skorzystało już wielu turystów. Znajdziesz cały przekrój atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dla fanów aktywnego spędzania czasu oraz miłośników zwiedzania.

Lanzarote oferuje takie atrakcje, jak całodniowe zwiedzanie Parku Narodowego Timanfaya, 6-godzinna wycieczka rejsowa na wyspę Graciosa, całodniowa wycieczka po wulkanach i jaskiniach Lanzarote i wiele więcej.

Ale to jeszcze nie wszystko. Jak już wspominaliśmy, jeżeli wybierasz się na Lanzarote atrakcje turystyczne są niemal na każdym kroku. A więc przejdźmy dalej.

Polecamy również półdniową wycieczkę w Góry Ognia na południu wyspy, 6-godzinną wycieczkę rejsową na wyspę Graciosa oraz luksusowy rejs o zachodzie słońca z napojami i kanapkami dla osób, które chcą romantycznie spędzić czas.

To wciąż nie wszystko. Atrakcje Lanzarote są na prawdę bogate. Kliknij w przycisk poniżej, aby zobaczyć wszystkie oferty na tej hiszpańskiej wyspie.

A dla prawdziwych miłośników Hiszpanii i Wysp Kanaryjskich mamy jeszcze kilka słów o tej niezwykłej wyspie.

Usytuowana jest na Oceanie Atlantyckim, niedaleko zachodniego wybrzeża Afryki. Spośród Wysp Kanaryjskich to właśnie Lanzarote jest najbardziej na wschód wysuniętą wyspą.

Co ciekawe, wyspa ta jest w większości złożona z lawy, która dawno dawno temu wydobyła się z tutejszych wulkanów. ‚

Stolicą Lanzarote i jednocześnie największą miejscowością jest Arrecife. W tym mieście znajduje się zarówno lotnisko, jak i port.

Pogoda Lanzerote zachwyca wszystkich, którzy się tu znajdą. Na prawdę trzeba pechowo trafić, żeby nie napotkać się tutaj na piękną pogodę. Występuję to niewielkie wahania temperatury, która wynosi średnio od +18C zimą do +24C latem. Mówi się, że na Lanzarote jest wiecznie wiosna.

Sprawdź również hotele na Lanzarote

Jeżeli planujesz swoje wakacje, byćmoże oprócz atrakcji na Lanzarote, zainteresuję Cię także hotele i oferty noclegów. Tutaj też mamy coś dla Ciebie. Zerknij na mapę poniżej, zobacz lokalizacje hoteli oraz ceny. Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i zarezerwuj z booking.com.

Booking.com

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, prosimy o udostępnienie 🙂

Zagłosuj!

14 punktów
Upvote Downvote

Total votes: 7

Upvotes: 7

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%