Polski Adwokat w Hiszpanii LISTA 2024

Polski Adwokat w Hiszpanii - Temida

Polski Adwokat w Hiszpanii poszukiwany? Jeżeli tak, ten wpis jest dla Ciebie, ponieważ gromadzimy tutaj informacje o polskich i polskojęzycznych kancelariach adwokackich w Hiszpanii. (dopiero zaczynamy, więc prosimy o chwilę cierpliwości 🙂 )

Obecnie rozpoczynamy budowanie aktualnej listy (2022) polskich adwokatów w Hiszpanii w następujących miastach:

Alicante

Barcelona

Madryt

Murcia

Saragossa

Sewilla

Walencja

Wyspy Kanaryjskie

Jeżeli nie znajdujesz tutaj miasta, które Cię interesuje, napisz w komentarzach, a na pewno pomożemy Ci w poszukiwaniach.

Prowadzisz polską kancelarię adwokacką w Hiszpanii lub pracujesz w hiszpańskiej kancelarii i oferujesz polskojęzyczną obsługę? Dodaj informacje o swoich uslugach w niniejszym wpisie.

Za prezentację kancelarii adwokackich we wpisie, pobieramy od adwokatów symboliczną opłatę roczną w wysokości od 12€. Opłata pomaga nam utrzymać koszty redakcji i administracji serwisu.

W jakich sprawach pomoże polski adwokat w Hiszpanii?

W Hiszpanii jest coraz więcej Polaków. Część miaszka tu od dawna, a wciąż przybywają nowi rodacy.

Jeżeli mieszkasz w Hiszpanii od dawna, możesz potrzebować usług polskojęzycznej kancelarii adwokackiej w sprawach codziennych, związanych z zatrudnieniem, analizą umów z dostawcami usług czy z właścicielami wynajmownego mieszkania.

Niektórzy mogą potrzebować także pomocy w zakresie hiszpańskiego prawa pracy. Analiza umowy, reprezentacja w ewentualnych sporach – to wszystko sprawy, w których pomoc kancelarii się przydaje.

Jeżeli dopiero przeprowadasz się do Hiszpanii, być może kupujesz tutaj nieruchomość i chcesz mieć wsparcie niezależnego adwokata. W takiej sytuacji przyda się ktoś, z kim porozumiesz się po polsku i kto jednocześnie rozumie meandry prawa hiszpańskiego. W takiej sytuacji polski adwokat w Hiszpanii również Ci się przyda.

Sprawy cywilne to kolejny temat, w którym Polacy mieszkający na Półwyspie Iberyjskim nieraz potrzebują pomocy. Wszelkie sprawy rodzinne, które odbywają się w świetle hiszpańskiego prawa cywilnego, sprawy związane z małżeństwem, czy ze spadkiem.

Prowadzisz kancelarię adwokacką w Hiszpanii?

Jeżeli jesteś adwokatem, prowadzisz kancelarię adwokacką w Hiszpanii, zapraszamy do dodania informacji w portalu TuHiszpania.pl

Za symboliczną opłatą roczną wynoszącą od 12€/rok umieścimy informacje o usługach Twojej kancelarii w niniejszym wpisie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o więcej możliwości promocji kancelarii w internecie.

Wpis ten jest często wyświetlany przez osoby, które poszukują polskiej kancelarii adwokackiej w Hiszpanii, osoby, którym potrzebny jest polski adwokat w Hiszpanii.

Polski Adwokat w Hiszpanii - dodaj kancelarię.
Polski Adwokat w Hiszpanii – dodaj kancelarię.

Zagłosuj!

34 punkty
Upvote Downvote

Total votes: 49

Upvotes: 38

Upvotes percentage: 77,551020%

Downvotes: 11

Downvotes percentage: 22,448980%