Pola golfowe IRM w resorcie Mar Menor

pola golfowe w Hiszpanii Mar Menor

Pola golfowe w Hiszpanii usytuowane w okolicach zatoki Mar Menor. Na stronie internetowej właściciele chwalą się, iż IRM „To najlepsze doświadczenie golfowe w Murcji”. IRM Golf Experience to wyjątkowy kompleks sześciu pól golfowych w Hiszpanii zaprojektowanych przez Nicklaus Design z zachowaniem najwyższych standardów, jakości i wzornictwa. Pola golfowe Mar Menor, La Torre, Saurines, Hacienda Riquelme, … Czytaj dalej…

Ceny hiszpańskich nieruchomości wciąż niskie

ceny hiszpańskich nieruchomości

Hiszpańskie nieruchomości zawsze kusiły z powodu wspaniałej pogody i wysokich temperatur na Półwyspie Iberyjskim. Od czasu kryzysu finansowego, który szczególnie dał się we znaki w Hiszpanii, również ceny nieruchomości stały się argumentem przemawiającym za tym, aby inwestować właśnie tutaj w nieruchomości. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka przykładów, które pozwolą poznać ceny hiszpańskich nieruchomości.

Czytaj dalej…

Najciekawsze miejsca na Costa Blanca

Costa Brava i Costa del Sol to wybrzeża, o których słyszał chyba każdy i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Poza nimi warto jednak odnieść się także do Costa Blanca, które być może nie jest tak popularne, ale z pewnością nie gorsze od dwóch poprzednich. Jest to wybrzeże położone w regionie Alicante, które ma blisko dwieście kilometrów plaż, a słonce świeci tutaj przez ponad trzysta dni w roku. Jakie w związku z tym miejsca na Costa Blanca warto zobaczyć?

Czytaj dalej…

Costa Blanca – niedoceniana siostra Costa Brava i Costa del Sol

Mimo iż temperatury za oknami i tak nas rozpieszczają, to w wakacje wielu z nas wybiera wczasy poza granicami naszego kraju, co też wydaje się zrozumiałe. Zwłaszcza że z roku na rok wyjazd za granicę do Francji, Egiptu, Tunezji, Grecji, Włoch czy w końcu Hiszpanii jest coraz tańszy i raczej nic nie wskazuje na to, aby ceny wycieczek zagranicznych miały ostro poszybować w górę. Jeśli wybieramy Hiszpanię, to każdy chce pojechać na dobrze mu znane z telewizji Costa Brava i Costa del Sol. Warto pomyśleć też o niedocenianej ich siostrze. Costa Blanca wydaje się równie atrakcyjna, a może i atrakcyjniejsza.

Czytaj dalej…