benidorm

Największe zalety Benidorm

Kurortów, które przez turystów w Hiszpanii odwiedzane są bardzo chętnie, akurat nie brakuje. Na pewno wiele z nich znajduje się na Costa Blanca, mimo iż wielu uważa, że znacznie atrakcyjniejsze są Costa Brava i Costa del Sol. Nie do końca jest to prawda, a coraz więcej turystów wybiera się właśnie na Costa Blanca. Jeśli natomiast mówimy już o tym wybrzeżu, nie można przejść obojętnie wobec kwestii miasteczka Benidorm, o którym wielu mówi tylko i wyłącznie s superlatywach.

Wieżowce pośród piasku

Trzeba odnieść się tutaj do tego, że Benidorm to miasteczko nieco inne od wielu spotkanych na wybrzeżach Hiszpanii. Otóż znajdziemy tutaj nie tylko piaszczyste plaże, ale również i wieżowce, które bardzo dobrze wpasują się w scenerię krajobrazu. Nic dziwnego, że jest to miasto „naj”, gdzie można nie tylko wypocząć, ale także dobrze zjeść i oczywiście się pobawić. Być może właśnie dlatego jest to jeden z najpopularniejszych kurortów turystycznych w całej Hiszpanii.

Szampańska zabawa

Każdy, kto miał przyjemność zwiedzić Benidorm podkreśla, że zabawa trwa tutaj do białego rana. Tym samym być może starsi ludzie nie znajdą tutaj tak upragnionego wypoczynku, ale młodzież narzekać raczej nie może. Z całą pewnością każdy, kto lubi się dobrze zabawić, powinien odwiedzić Benidorm. Dlatego też do odwiedzin Benidorm zachęcamy każdego turystę z Costa Blanca. Na pewno na brak atrakcji nikt nie będzie tu mógł narzekać. Z pewnością jest to jedna z najatrakcyjniejszych miejscowości w tym regionie.

Największe zalety Benidorm
4.75 (95%) 4 głos[ów]

2 przemyślenia nt. „Największe zalety Benidorm

Dodaj komentarz