Pola golfowe IRM w resorcie Mar Menor

pola golfowe w Hiszpanii Mar Menor

Pola golfowe w Hiszpanii usytuowane w okolicach zatoki Mar Menor. Na stronie internetowej właściciele chwalą się, iż IRM „To najlepsze doświadczenie golfowe w Murcji”. IRM Golf Experience to wyjątkowy kompleks sześciu pól golfowych w Hiszpanii zaprojektowanych przez Nicklaus Design z zachowaniem najwyższych standardów, jakości i wzornictwa. Pola golfowe Mar Menor, La Torre, Saurines, Hacienda Riquelme, … Czytaj dalej…

Ceny hiszpańskich nieruchomości wciąż niskie

ceny hiszpańskich nieruchomości

Hiszpańskie nieruchomości zawsze kusiły z powodu wspaniałej pogody i wysokich temperatur na Półwyspie Iberyjskim. Od czasu kryzysu finansowego, który szczególnie dał się we znaki w Hiszpanii, również ceny nieruchomości stały się argumentem przemawiającym za tym, aby inwestować właśnie tutaj w nieruchomości. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka przykładów, które pozwolą poznać ceny hiszpańskich nieruchomości.

Czytaj dalej…

Atrakcje miasteczka Orihuela

Orihuela to miasteczko położone nieopodal Alicante, które jest zlokalizowane około pięćdziesięciu kilometrów od niego. Jako że jest to w zasadzie część Costa Brava, nie dziwi, że turyści ściągają tu bardzo często. Zrozumieć można to także w ujęciu nie tylko wypoczynku w piekielnym słońcu, ale również atrakcji turystycznych. Nie jest bowiem tajemnicą, że Orihuela swoim gościom w tym właśnie aspekcie do zaprezentowania ma naprawdę sporo. O czym w związku z tym pamiętać przybywając do Orihuela?

Czytaj dalej…

Największe atrakcje Torrevieja

Na wakacje na Costa Blanca w Hiszpanii kosztem Costa Brava i Costa del Sol decyduje się coraz więcej turystów i wydaje się, że taki trend nadal będzie się utrzymywać. Jeśli także i Wy chcecie postawić na Costa Blanca, to chcemy wam zaprezentować miasteczko, którego na waszym szlaku turystycznym ominąć nie możecie. Mowa o miasteczku Torrevieja, które znajduje się w prowincji Alicante i jest zamieszkiwane przez 130 tysięcy mieszkańców. W sezonie wakacyjnym ta niegdyś osada rybacka zmienia się jednak nie do poznania, bo przebywa w niej ponad pół miliona ludzi.

Czytaj dalej…

Co warto zwiedzić w Alicante?

Udając się do Hiszpanii, większość z nas myśli na przykład o Madrycie czy Barcelonie. Niemniej jednak w Hiszpanii poza tymi dwoma miastami turystycznymi nie brakuje innych, które również warto odwiedzić, bo mają one równie wiele do zaoferowania, a może i więcej niż stolica Katalonii czy też całej Hiszpanii. Na pewno jednym z takich miast jest Alicante. Co w związku z tym warto zobaczyć w tym mieście?

Czytaj dalej…